1SDA077165R1 ABB E1.2B-A 1200 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP

1SDA077165R1
Број на дел:1SDA077165R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA077165R1
Податоци:1SDA077165R1
Опис:E1.2B-A 1200 Ekip Hi-Touch LSI 4p WMP
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA077165R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA077165R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

MOVING PART FOR C.BREAKER SACE EMAX2 E1.2B-A 1200 UL FOUR-POLE WITH SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/HI-TOUCH-LSI R 1200 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA077165R1 Акции1SDA077165R1 Цена1SDA077165R1 Индустриска автоматизација
1SDA077165R1 Компоненти1SDA077165R1 ИнвентарДобавувач 1SDA077165R1
Нарачајте 1SDA077165R1 онлајнПрашање 1SDA077165R11SDA077165R1 Слика
{{слика1SDA077165R1 PDF1SDA077165R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA077165R1Купи 1SDA077165R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 4510
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA077164R1
1SDA077164R1

E1.2B-A 1200 Ekip G Touch LSIG 4p WMP

1SDA077163R1
1SDA077163R1

E1.2B-A 1200 Ekip Touch LSIG 4p WMP

1SDA077162R1
1SDA077162R1

E1.2B-A 1200 Ekip Touch LSI 4p WMP

1SDA077161R1
1SDA077161R1

E1.2B-A 1200 Ekip Touch LI 4p WMP

1SDA077160R1
1SDA077160R1

E1.2B-A 1200 Ekip Dip LSIG 4p WMP

1SDA077159R1
1SDA077159R1

E1.2B-A 1200 Ekip Dip LSI 4p WMP

1SDA077158R1
1SDA077158R1

E1.2B-A 1200 Ekip Dip LI 4p WMP

1SDA077157R1
1SDA077157R1

E1.2B-A 800 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top