1SDA077277R1 ABB E2.2H-A 2000 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p F HR

1SDA077277R1
Број на дел:1SDA077277R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA077277R1
Податоци:1SDA077277R1
Опис:E2.2H-A 2000 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p F HR
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA077277R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SDA077277R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA077277R1 Акции1SDA077277R1 Цена1SDA077277R1 Индустриска автоматизација
1SDA077277R1 Компоненти1SDA077277R1 ИнвентарДобавувач 1SDA077277R1
Нарачајте 1SDA077277R1 онлајнПрашање 1SDA077277R11SDA077277R1 Слика
{{слика1SDA077277R1 PDF1SDA077277R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA077277R1Купи 1SDA077277R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9001
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA077276R1
1SDA077276R1

E2.2H-A 2000 Ekip Hi-Touch LSIG 3p F HR

1SDA077275R1
1SDA077275R1

E2.2H-A 2000 Ekip Hi-Touch LSI 3p F HR

1SDA077274R1
1SDA077274R1

E2.2H-A 2000 Ekip G Touch LSIG 3p F HR

1SDA077273R1
1SDA077273R1

E2.2H-A 2000 Ekip Touch LSIG 3p F HR

1SDA077272R1
1SDA077272R1

E2.2H-A 2000 Ekip Touch LSI 3p F HR

1SDA077271R1
1SDA077271R1

E2.2H-A 2000 Ekip Touch LI 3p F HR

1SDA077270R1
1SDA077270R1

E2.2H-A 2000 Ekip Dip LSIG 3p F HR

1SDA077269R1
1SDA077269R1

E2.2H-A 2000 Ekip Dip LSI 3p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top