1SDA080131R1 ABB XT4N 250 TMF 50-500 2p F F UL/CSA

1SDA080131R1
Број на дел:1SDA080131R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA080131R1
Податоци:1SDA080131R1
Опис:XT4N 250 TMF 50-500 2p F F UL/CSA
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA080131R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA080131R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

XT4N 250 TMF 50-500 2p F F UL/CSA
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA080131R1 Акции1SDA080131R1 Цена1SDA080131R1 Индустриска автоматизација
1SDA080131R1 Компоненти1SDA080131R1 ИнвентарДобавувач 1SDA080131R1
Нарачајте 1SDA080131R1 онлајнПрашање 1SDA080131R11SDA080131R1 Слика
{{слика1SDA080131R1 PDF1SDA080131R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA080131R1Купи 1SDA080131R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7932
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA080130R1
1SDA080130R1

XT4N 250 TMF 40-400 2p F F UL/CSA

1SDA080129R1
1SDA080129R1

XT4N 250 TMF 35-400 2p F F UL/CSA

1SDA080128R1
1SDA080128R1

XT4N 250 TMF 30-400 2p F F UL/CSA

1SDA080117R1
1SDA080117R1

XT4N 250 TMF 25-400 2p F F UL/CSA

1SDA080116R1
1SDA080116R1

XT4N 250 TMF 250-2500 3p F F UL/CSA

1SDA080115R1
1SDA080115R1

XT4N 250 TMF 250-2500 2p F F UL/CSA

1SDA080114R1
1SDA080114R1

XT4N 250 TMF 225-2250 3p F F UL/CSA

1SDA080113R1
1SDA080113R1

XT4N 250 TMF 225-2250 2p F F UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top