1SDA080276R1 ABB XT4V 250 EKIP E-LSIG In60A 4p FF UL/CSA

1SDA080276R1
Број на дел:1SDA080276R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA080276R1
Податоци:1SDA080276R1
Опис:XT4V 250 EKIP E-LSIG In=60A 4p FF UL/CSA
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA080276R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA080276R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

XT4V 250 EKIP E-LSIG In=60A 4p FF UL/CSA
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA080276R1 Акции1SDA080276R1 Цена1SDA080276R1 Индустриска автоматизација
1SDA080276R1 Компоненти1SDA080276R1 ИнвентарДобавувач 1SDA080276R1
Нарачајте 1SDA080276R1 онлајнПрашање 1SDA080276R11SDA080276R1 Слика
{{слика1SDA080276R1 PDF1SDA080276R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA080276R1Купи 1SDA080276R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8329
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA080275R1
1SDA080275R1

XT4V 250 EKIP E-LSIG In=60A 3p FF UL/CSA

1SDA080274R1
1SDA080274R1

XT4V 250 EKIP E-LSIG In=40A 4p FF UL/CSA

1SDA080273R1
1SDA080273R1

XT4V 250 EKIP E-LSIG In=40A 3p FF UL/CSA

1SDA080272R1
1SDA080272R1

XT4L 250 EKIP E-LSIG In250A 4p FF UL/CSA

1SDA080271R1
1SDA080271R1

XT4L 250 EKIP E-LSIG In250A 3p FF UL/CSA

1SDA080270R1
1SDA080270R1

XT4L 250 EKIP E-LSIG In225A 4p FF UL/CSA

1SDA080269R1
1SDA080269R1

XT4L 250 EKIP E-LSIG In225A 3p FF UL/CSA

1SDA080268R1
1SDA080268R1

XT4L 250 EKIP E-LSIG In150A 4p FF UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top