1SDA083045R1 ABB XT4H-D 150 MCS-UL/CSA Im3000 3p F F

1SDA083045R1
Број на дел:1SDA083045R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA083045R1
Податоци:1SDA083045R1
Опис:XT4H-D 150 MCS-UL/CSA Im=3000 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA083045R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA083045R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

SWITCH-DISCONNECTOR TMAX XT4H-D 150 MCS-UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS Im 3000A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA083045R1 Акции1SDA083045R1 Цена1SDA083045R1 Индустриска автоматизација
1SDA083045R1 Компоненти1SDA083045R1 ИнвентарДобавувач 1SDA083045R1
Нарачајте 1SDA083045R1 онлајнПрашање 1SDA083045R11SDA083045R1 Слика
{{слика1SDA083045R1 PDF1SDA083045R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA083045R1Купи 1SDA083045R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9174
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA083044R1
1SDA083044R1

XT4S-D 150 MCS-UL/CSA Im=3000 4p F F

1SDA083043R1
1SDA083043R1

XT4S-D 150 MCS-UL/CSA Im=3000 3p F F

1SDA083042R1
1SDA083042R1

XT4N-D 150 MCS-UL/CSA Im=3000 4p F F

1SDA083041R1
1SDA083041R1

XT4N-D 150 MCS-UL/CSA Im=3000 3p F F

1SDA081954R1
1SDA081954R1

XT2X 125 TMF 70-700 4p F F UL/CSA

1SDA081953R1
1SDA081953R1

XT2X 125 TMF 70-700 3p F F UL/CSA

1SDA081952R1
1SDA081952R1

XT2X 125 TMF 60-600 4p F F UL/CSA

1SDA081951R1
1SDA081951R1

XT2X 125 TMF 60-600 3p F F UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top