1SDA100788R1 ABB XT6N 800 BREAKING PART 3p F F

1SDA100788R1
Број на дел:1SDA100788R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA100788R1
Податоци:1SDA100788R1
Опис:XT6N 800 BREAKING PART 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA100788R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA100788R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

BREAKING PART TMAX XT6N 800 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA100788R1 Акции1SDA100788R1 Цена1SDA100788R1 Индустриска автоматизација
1SDA100788R1 Компоненти1SDA100788R1 ИнвентарДобавувач 1SDA100788R1
Нарачајте 1SDA100788R1 онлајнПрашање 1SDA100788R11SDA100788R1 Слика
{{слика1SDA100788R1 PDF1SDA100788R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA100788R1Купи 1SDA100788R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3777
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA100888R1
1SDA100888R1

XT7S 1250 Ekip Dip LIG In=1250A 3p F F

1SDA100783R1
1SDA100783R1

XT6H 1000 Ekip Dip LIG In=1000 4p F F

1SDA100782R1
1SDA100782R1

XT6H 800 Ekip Dip LIG In=800 4p F F

1SDA100781R1
1SDA100781R1

XT6H 1000 Ekip Dip LSIG In=1000 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top