1SDA100929R1 ABB XT7H 1600 Ekip M Dip I In1600A 3p F F

1SDA100929R1
Број на дел:1SDA100929R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA100929R1
Податоци:1SDA100929R1
Опис:XT7H 1600 Ekip M Dip I In=1600A 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA100929R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA100929R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT7H 1600 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP M DIP I R 1600
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA100929R1 Акции1SDA100929R1 Цена1SDA100929R1 Индустриска автоматизација
1SDA100929R1 Компоненти1SDA100929R1 ИнвентарДобавувач 1SDA100929R1
Нарачајте 1SDA100929R1 онлајнПрашање 1SDA100929R11SDA100929R1 Слика
{{слика1SDA100929R1 PDF1SDA100929R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA100929R1Купи 1SDA100929R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7287
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA100928R1
1SDA100928R1

XT7H 1250 Ekip M Dip I In=1250A 3p F F

1SDA100927R1
1SDA100927R1

XT7H 1000 Ekip M Dip I In=1000A 3p F F

1SDA100926R1
1SDA100926R1

XT7H 800 Ekip M Dip I In=800A 3p F F

1SDA100925R1
1SDA100925R1

XT7H 1600 Ekip Hi-Touch LSIG 1600A 3p FF

1SDA100924R1
1SDA100924R1

XT7H 1250 Ekip Hi-Touch LSIG 1250A 3p FF

1SDA100923R1
1SDA100923R1

XT7H 1000 Ekip Hi-Touch LSIG 1000A 3p FF

1SDA100922R1
1SDA100922R1

XT7H 800 Ekip Hi-Touch LSIG In800A 3p FF

1SDA100921R1
1SDA100921R1

XT7H 1600 Ekip Hi-Touch LSI 1600A 3p FF

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top