1SDA100938R1 ABB XT7H 800 Ekip G Touch LSIG In800A 3p F F

1SDA100938R1
Број на дел:1SDA100938R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA100938R1
Податоци:1SDA100938R1
Опис:XT7H 800 Ekip G Touch LSIG In800A 3p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA100938R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA100938R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT7H 800 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP G TOUCH LSIG R 800
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA100938R1 Акции1SDA100938R1 Цена1SDA100938R1 Индустриска автоматизација
1SDA100938R1 Компоненти1SDA100938R1 ИнвентарДобавувач 1SDA100938R1
Нарачајте 1SDA100938R1 онлајнПрашање 1SDA100938R11SDA100938R1 Слика
{{слика1SDA100938R1 PDF1SDA100938R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA100938R1Купи 1SDA100938R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5971
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA100937R1
1SDA100937R1

XT7H 1600 Ekip G Dip LS/I In1600A 3p F F

1SDA100936R1
1SDA100936R1

XT7H 1250 Ekip G Dip LS/I In1250A 3p F F

1SDA100935R1
1SDA100935R1

XT7H 1000 Ekip G Dip LS/I In1000A 3p F F

1SDA100934R1
1SDA100934R1

XT7H 800 Ekip G Dip LS/I In=800A 3p F F

1SDA100933R1
1SDA100933R1

XT7H 1600 Ekip M Touch LRIU In1600 3p FF

1SDA100932R1
1SDA100932R1

XT7H 1250 Ekip M Touch LRIU In1250 3p FF

1SDA100931R1
1SDA100931R1

XT7H 1000 Ekip M Touch LRIU In1000 3p FF

1SDA100930R1
1SDA100930R1

XT7H 800 Ekip M Touch LRIU In800A 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top