1SDA101209R1 ABB XT7H 1600 Ekip G Dip LS/I In1600A 4p F F

1SDA101209R1
Број на дел:1SDA101209R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA101209R1
Податоци:1SDA101209R1
Опис:XT7H 1600 Ekip G Dip LS/I In1600A 4p F F
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA101209R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA101209R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX XT7H 1600 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP G DIP LS/I R 1600
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA101209R1 Акции1SDA101209R1 Цена1SDA101209R1 Индустриска автоматизација
1SDA101209R1 Компоненти1SDA101209R1 ИнвентарДобавувач 1SDA101209R1
Нарачајте 1SDA101209R1 онлајнПрашање 1SDA101209R11SDA101209R1 Слика
{{слика1SDA101209R1 PDF1SDA101209R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA101209R1Купи 1SDA101209R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7111
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA101208R1
1SDA101208R1

XT7H 1250 Ekip G Dip LS/I In1250A 4p F F

1SDA101207R1
1SDA101207R1

XT7H 1000 Ekip G Dip LS/I In1000A 4p F F

1SDA101206R1
1SDA101206R1

XT7H 800 Ekip G Dip LS/I In=800A 4p F F

1SDA101205R1
1SDA101205R1

XT7H 1600 Ekip Hi-Touch LSIG 1600A 4p FF

1SDA101204R1
1SDA101204R1

XT7H 1250 Ekip Hi-Touch LSIG 1250A 4p FF

1SDA101203R1
1SDA101203R1

XT7H 1000 Ekip Hi-Touch LSIG 1000A 4p FF

1SDA101202R1
1SDA101202R1

XT7H 800 Ekip Hi-Touch LSIG In800A 4p FF

1SDA101201R1
1SDA101201R1

XT7H 1600 Ekip Hi-Touch LSI 1600A 4p FF

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top