1SDA102215R1 ABB Ekip Touch Meas.LSI In100 XT2 4p UL/CSA

1SDA102215R1
Број на дел:1SDA102215R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA102215R1
Податоци:1SDA102215R1
Опис:Ekip Touch Meas.LSI In100 XT2 4p UL/CSA
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA102215R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA102215R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

SOLID-STATE RELEASE FOUR-POLE IN AC EKIP TOUCH MEASURING LSI R 100 XT2 UL/CSA
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA102215R1 Акции1SDA102215R1 Цена1SDA102215R1 Индустриска автоматизација
1SDA102215R1 Компоненти1SDA102215R1 ИнвентарДобавувач 1SDA102215R1
Нарачајте 1SDA102215R1 онлајнПрашање 1SDA102215R11SDA102215R1 Слика
{{слика1SDA102215R1 PDF1SDA102215R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA102215R1Купи 1SDA102215R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3781
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA102214R1
1SDA102214R1

Ekip Touch Meas.LSI In60 XT2 4p UL/CSA

1SDA102213R1
1SDA102213R1

Ekip Touch Meas.LSI In40 XT2 4p UL/CSA

1SDA102212R1
1SDA102212R1

Ekip Touch LSIG In=125A XT2 4p UL/CSA

1SDA102211R1
1SDA102211R1

Ekip Touch LSIG In=100A XT2 4p UL/CSA

1SDA102210R1
1SDA102210R1

Ekip Touch LSIG In=60A XT2 4p UL/CSA

1SDA102209R1
1SDA102209R1

Ekip Touch LSIG In=40A XT2 4p UL/CSA

1SDA102208R1
1SDA102208R1

Ekip Touch LSI In=125A XT2 4p UL/CSA

1SDA102207R1
1SDA102207R1

Ekip Touch LSI In=100A XT2 4p UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top