1SDA103399R1 ABB XT7H M 1200 Ekip Dip LSI 1200A 3p F F UL

1SDA103399R1
Број на дел:1SDA103399R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA103399R1
Податоци:1SDA103399R1
Опис:XT7H M 1200 Ekip Dip LSI 1200A 3p F F UL
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA103399R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA103399R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER TMAX T7H 1200 UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND STORED ENERGY OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP DIP LSI
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA103399R1 Акции1SDA103399R1 Цена1SDA103399R1 Индустриска автоматизација
1SDA103399R1 Компоненти1SDA103399R1 ИнвентарДобавувач 1SDA103399R1
Нарачајте 1SDA103399R1 онлајнПрашање 1SDA103399R11SDA103399R1 Слика
{{слика1SDA103399R1 PDF1SDA103399R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA103399R1Купи 1SDA103399R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3675
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA103398R1
1SDA103398R1

XT7H M 1000 Ekip Dip LSI 1000A 3p F F UL

1SDA103397R1
1SDA103397R1

XT7H M 800 Ekip Dip LSI In800A 3p F F UL

1SDA103396R1
1SDA103396R1

XT7H M 1200 Ekip Dip LS/I 1200A 3p FF UL

1SDA103395R1
1SDA103395R1

XT7H M 1000 Ekip Dip LS/I 1000A 3p FF UL

1SDA103394R1
1SDA103394R1

XT7H M 800 Ekip Dip LS/I In800A 3p FF UL

1SDA103393R1
1SDA103393R1

XT7S M 1200 Ekip Dip LIG 1200A 3p FF UL

1SDA103392R1
1SDA103392R1

XT7S M 1000 Ekip Dip LIG 1000A 3p FF UL

1SDA103391R1
1SDA103391R1

XT7S M 800 Ekip Dip LIG In800A 3p FF UL

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top