1SDA104369R1 ABB E2.2H/E9 2000 Ekip Touch LSIG 4p FHR

1SDA104369R1
Број на дел:1SDA104369R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA104369R1
Податоци:1SDA104369R1
Опис:E2.2H/E9 2000 Ekip Touch LSIG 4p FHR
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA104369R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA104369R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

C.BREAKER SACE EMAX2 E2.2H 2000 FIXED FOUR-POLE WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/TOUCH-LSIG R 2000 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED 900V
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA104369R1 Акции1SDA104369R1 Цена1SDA104369R1 Индустриска автоматизација
1SDA104369R1 Компоненти1SDA104369R1 ИнвентарДобавувач 1SDA104369R1
Нарачајте 1SDA104369R1 онлајнПрашање 1SDA104369R11SDA104369R1 Слика
{{слика1SDA104369R1 PDF1SDA104369R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA104369R1Купи 1SDA104369R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9376
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA104368R1
1SDA104368R1

E2.2H/E9 2000 Ekip Dip LSIG 4p FHR

1SDA104367R1
1SDA104367R1

E2.2H/E9 2000 Ekip Dip LSI 4p FHR

1SDA104366R1
1SDA104366R1

E2.2H/E9 1250 Ekip Touch LSI 4p FHR

1SDA104365R1
1SDA104365R1

E2.2H/E9 1250 Ekip Hi-Touch LSIG 4p FHR

1SDA104364R1
1SDA104364R1

E2.2H/E9 1250 Ekip Touch LSIG 4p FHR

1SDA104363R1
1SDA104363R1

E2.2H/E9 1250 Ekip Dip LSIG 4p FHR

1SDA104362R1
1SDA104362R1

E2.2H/E9 1250 Ekip Dip LSI 4p FHR

1SDA104361R1
1SDA104361R1

E2.2H/E9 2500 Ekip Touch LSI 3p FHR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top