1SDA104781R1 ABB Kit VR FP XT5 630A 4pcs

1SDA104781R1
Број на дел:1SDA104781R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA104781R1
Податоци:1SDA104781R1
Опис:Kit VR FP XT5 630A 4pcs
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA104781R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA104781R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

REAR TERMINALS VERTICAL 4pcs FOR FIXED PART XT5 630A
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA104781R1 Акции1SDA104781R1 Цена1SDA104781R1 Индустриска автоматизација
1SDA104781R1 Компоненти1SDA104781R1 ИнвентарДобавувач 1SDA104781R1
Нарачајте 1SDA104781R1 онлајнПрашање 1SDA104781R11SDA104781R1 Слика
{{слика1SDA104781R1 PDF1SDA104781R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA104781R1Купи 1SDA104781R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 4787
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA104780R1
1SDA104780R1

Kit VR FP XT5 630A 3pcs

1SDA104778R1
1SDA104778R1

Kit HR/VR FP XT5 400A 4pcs IEC

1SDA104777R1
1SDA104777R1

Kit HR/VR FP XT5 400A 4pcs (same lenght)

1SDA104775R1
1SDA104775R1

Kit HR/VR FP XT5 400A 3pcs IEC

1SDA104774R1
1SDA104774R1

Kit HR/VR FP XT5 400A 3pcs (same lenght)

1SDA104771R1
1SDA104771R1

Kit HR FP XT5 630A 4pcs

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top