1SDA105194R1 ABB EKIP COM STA MODBUS RS-485 XT5 INT W

1SDA105194R1
Број на дел:1SDA105194R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA105194R1
Податоци:1SDA105194R1
Опис:EKIP COM STA MODBUS RS-485 XT5 INT W
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA105194R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA105194R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

EKIP COM STAND ALONE COMMUNICATION MODULE MODBUS RS-485 FOR WITHDRAWABLE C. BREAKER XT5 INTERNALLY INSTALLED
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA105194R1 Акции1SDA105194R1 Цена1SDA105194R1 Индустриска автоматизација
1SDA105194R1 Компоненти1SDA105194R1 ИнвентарДобавувач 1SDA105194R1
Нарачајте 1SDA105194R1 онлајнПрашање 1SDA105194R11SDA105194R1 Слика
{{слика1SDA105194R1 PDF1SDA105194R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA105194R1Купи 1SDA105194R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9186
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA105193R1
1SDA105193R1

EKIP COM STA MODBUS RS-485 XT5 INT F/P

1SDA105192R1
1SDA105192R1

EKIP COM PROFINET XT5 INT

1SDA105189R1
1SDA105189R1

EKIP COM MODBUS TCP XT5 INT

1SDA105188R1
1SDA105188R1

EKIP COM MODBUS RS-485 XT5 INT W

1SDA105187R1
1SDA105187R1

EKIP COM MODBUS RS-485 XT5 INT F/P

1SDA105186R1
1SDA105186R1

EKIP COM IEC61850 XT5 INT

1SDA105185R1
1SDA105185R1

EKIP COM ETHERNET/IP XT5 INT

1SDA105184R1
1SDA105184R1

EKIP COM STA MODBUS TCP XT2-XT4 INT W

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top