1SDA107393R1 ABB Kit Ext NE C+V sensor XT5 Ekip Touch P/W

1SDA107393R1
Број на дел:1SDA107393R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA107393R1
Податоци:1SDA107393R1
Опис:Kit Ext NE C+V sensor XT5 Ekip Touch P/W
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA107393R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA107393R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

CURRENT VOLTAGE SENSOR FOR EXTERNAL NEUTRAL XT5 EKIP TOUCH PLUG-IN/WITHDRAWABLE C.BR
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA107393R1 Акции1SDA107393R1 Цена1SDA107393R1 Индустриска автоматизација
1SDA107393R1 Компоненти1SDA107393R1 ИнвентарДобавувач 1SDA107393R1
Нарачајте 1SDA107393R1 онлајнПрашање 1SDA107393R11SDA107393R1 Слика
{{слика1SDA107393R1 PDF1SDA107393R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA107393R1Купи 1SDA107393R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3868
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA107392R1
1SDA107392R1

Kit for external neutral volt.conn XT5 W

1SDA107391R1
1SDA107391R1

Kit external neutral volt. conn XT5 F/P

1SDA105226R1
1SDA105226R1

SW Network Analyzer for XT5-XT7

1SDA105224R1
1SDA105224R1

SW Datalogger for XT5-XT7

1SDA105222R1
1SDA105222R1

SW Adaptive Protection for XT5-XT7

1SDA105221R1
1SDA105221R1

SW Adaptive Protection for XT2-XT4

1SDA105220R1
1SDA105220R1

SW ROCOF Protection for XT5-XT7

1SDA105219R1
1SDA105219R1

SW ROCOF Protection for XT2-XT4

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top