1SDA112842R1 ABB Rating Plug 250 E1.2..E2.2 (Black)

1SDA112842R1
Број на дел:1SDA112842R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA112842R1
Податоци:1SDA112842R1
Опис:Rating Plug 250 E1.2..E2.2 (Black)
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA112842R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA112842R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

ABB1SDA112842R1
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA112842R1 Акции1SDA112842R1 Цена1SDA112842R1 Индустриска автоматизација
1SDA112842R1 Компоненти1SDA112842R1 ИнвентарДобавувач 1SDA112842R1
Нарачајте 1SDA112842R1 онлајнПрашање 1SDA112842R11SDA112842R1 Слика
{{слика1SDA112842R1 PDF1SDA112842R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA112842R1Купи 1SDA112842R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5260
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA112841R1
1SDA112841R1

Rating Plug 200 E1.2..E2.2 (Black)

1SDA112840R1
1SDA112840R1

Rating Plug 100 E1.2..E2.2 (Black)

1SDA107725R1
1SDA107725R1

XT7M UL 3p TARG.LASER PORT.100% Iu

1SDA107724R1
1SDA107724R1

XT7 UL 4p TARG.LASER PORT.100% Iu

1SDA107723R1
1SDA107723R1

XT7 UL 3p TARG.LASER PORT.100% Iu

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top