1SDA115459R1 ABB E4.2-A MS/DC-E 3200A 1500V 4p FP

1SDA115459R1
Број на дел:1SDA115459R1
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA115459R1
Податоци:1SDA115459R1
Опис:E4.2-A MS/DC-E 3200A 1500V 4p FP
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SDA115459R1
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SDA115459R1 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Emax 2 switch-disconnector E4.2-A MS/DC-E 3200A 1500V UL four poles fixed part without terminals
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SDA115459R1 Акции1SDA115459R1 Цена1SDA115459R1 Индустриска автоматизација
1SDA115459R1 Компоненти1SDA115459R1 ИнвентарДобавувач 1SDA115459R1
Нарачајте 1SDA115459R1 онлајнПрашање 1SDA115459R11SDA115459R1 Слика
{{слика1SDA115459R1 PDF1SDA115459R1 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SDA115459R1Купи 1SDA115459R1Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3695
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SDA115458R1
1SDA115458R1

E4.2-A MS/DC-E 2000A 1500V 4p FP

1SDA115456R1
1SDA115456R1

E4.2V-A MS/DC-E 3200A 1500V 4p W MP

1SDA115455R1
1SDA115455R1

E4.2V-A MS/DC-E 2500A 1500V 4p W MP

1SDA115454R1
1SDA115454R1

E4.2V-A MS/DC-E 2000A 1500V 4p W MP

1SDA115453R1
1SDA115453R1

E4.2V-A MS/DC-E 1600A 1500V 4p W MP

1SDA115451R1
1SDA115451R1

E4.2V-A MS/DC-E 3200A 1500V 4p F

1SDA115450R1
1SDA115450R1

E4.2V-A MS/DC-E 2500A 1500V 4p F

1SDA115449R1
1SDA115449R1

E4.2V-A MS/DC-E 2000A 1500V 4p F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top