1SFA187185R1055 ABB BA9S230LEDB

1SFA187185R1055
Број на дел:1SFA187185R1055
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA187185R1055
Податоци:1SFA187185R1055
Опис:BA9S230LEDB WHITE LED 230V BA9S BULB
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFA187185R1055
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SFA187185R1055 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

LED BULB BA9S 230 V AC WHITE
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFA187185R1055 Акции1SFA187185R1055 Цена1SFA187185R1055 Индустриска автоматизација
1SFA187185R1055 Компоненти1SFA187185R1055 ИнвентарДобавувач 1SFA187185R1055
Нарачајте 1SFA187185R1055 онлајнПрашање 1SFA187185R10551SFA187185R1055 Слика
{{слика1SFA187185R1055 PDF1SFA187185R1055 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFA187185R1055Купи 1SFA187185R1055Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7715
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFA187184R1042
1SFA187184R1042

9S110LEDV GREEN LED 110V BA9S BULB

1SFA187182R1045
1SFA187182R1045

PILOT LAMP WHITE DIFF LENS

1SFA187181R1043
1SFA187181R1043

BA9S110LEDG YELLOW LED 110V BA9S BULB

1SFA187179R1032
1SFA187179R1032

BA9S48LEDV GREEN LED 48V BA9S BULB

1SFA187176R1033
1SFA187176R1033

MULTILED YELLOW LED 48V

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top