1SFA611101R1008 ABB MP2-10C

1SFA611101R1008
Број на дел:1SFA611101R1008
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611101R1008
Податоци:1SFA611101R1008
Опис:Clear Modular Pushbutton
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFA611101R1008
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SFA611101R1008 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Modular Pushbutton - Maintained - Flush - Clear - Non-illuminated - Black plastic - No contact block
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFA611101R1008 Акции1SFA611101R1008 Цена1SFA611101R1008 Индустриска автоматизација
1SFA611101R1008 Компоненти1SFA611101R1008 ИнвентарДобавувач 1SFA611101R1008
Нарачајте 1SFA611101R1008 онлајнПрашање 1SFA611101R10081SFA611101R1008 Слика
{{слика1SFA611101R1008 PDF1SFA611101R1008 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFA611101R1008Купи 1SFA611101R1008Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3476
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFA611101R1006
1SFA611101R1006

Black Modular Pushbutton

1SFA611101R1005
1SFA611101R1005

White Modular Pushbutton

1SFA611101R1004
1SFA611101R1004

Blue Modular Pushbutton

1SFA611101R1003
1SFA611101R1003

Yellow Modular Pushbutton

1SFA611101R1002
1SFA611101R1002

Green Modular Pushbutton

1SFA611100R7031
1SFA611100R7031

Marked Red Modular Pushbutton

1SFA611100R7012
1SFA611100R7012

Marked Green Modular Pushbutton

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top