1SFA611103R3101 ABB MP4-31R

1SFA611103R3101
Број на дел:1SFA611103R3101
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611103R3101
Податоци:1SFA611103R3101
Опис:Red Modular Pushbutton
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFA611103R3101
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SFA611103R3101 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Modular Pushbutton - Maintained - Extended - Red - Illuminated - Chrome metal - No contact block
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFA611103R3101 Акции1SFA611103R3101 Цена1SFA611103R3101 Индустриска автоматизација
1SFA611103R3101 Компоненти1SFA611103R3101 ИнвентарДобавувач 1SFA611103R3101
Нарачајте 1SFA611103R3101 онлајнПрашање 1SFA611103R31011SFA611103R3101 Слика
{{слика1SFA611103R3101 PDF1SFA611103R3101 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFA611103R3101Купи 1SFA611103R3101Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7291
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFA611103R3006
1SFA611103R3006

Black Modular Pushbutton

1SFA611103R3002
1SFA611103R3002

Green Modular Pushbutton

1SFA611103R2004
1SFA611103R2004

Blue Modular Pushbutton

1SFA611103R2003
1SFA611103R2003

Yellow Modular Pushbutton

1SFA611103R2002
1SFA611103R2002

Green Modular Pushbutton

1SFA611103R1108
1SFA611103R1108

Clear Modular Pushbutton

1SFA611103R1105
1SFA611103R1105

White Modular Pushbutton

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top