1SFA611200R3103 ABB M2SS1-31Y

1SFA611200R3103
Број на дел:1SFA611200R3103
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611200R3103
Податоци:1SFA611200R3103
Опис:Yellow Modular Selector Switch
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFA611200R3103
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SFA611200R3103 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Modular Selector Switch - 2-Pos Maintained - Short handle - Yellow - Illuminated - Chrome metal - No contact block
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFA611200R3103 Акции1SFA611200R3103 Цена1SFA611200R3103 Индустриска автоматизација
1SFA611200R3103 Компоненти1SFA611200R3103 ИнвентарДобавувач 1SFA611200R3103
Нарачајте 1SFA611200R3103 онлајнПрашање 1SFA611200R31031SFA611200R3103 Слика
{{слика1SFA611200R3103 PDF1SFA611200R3103 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFA611200R3103Купи 1SFA611200R3103Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9510
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFA611200R3102
1SFA611200R3102

Green Modular Selector Switch

1SFA611200R3101
1SFA611200R3101

Red Modular Selector Switch

1SFA611200R3006
1SFA611200R3006

Black Modular Selector Switch

1SFA611200R2108
1SFA611200R2108

Clear Modular Selector Switch

1SFA611200R2102
1SFA611200R2102

Green Modular Selector Switch

1SFA611200R2101
1SFA611200R2101

Red Modular Selector Switch

1SFA611200R2007
1SFA611200R2007

Grey Modular Selector Switch

1SFA611200R2006
1SFA611200R2006

Black Modular Selector Switch

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top