1SFA611203R2001 ABB M2SS4-20R

1SFA611203R2001
Број на дел:1SFA611203R2001
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611203R2001
Податоци:1SFA611203R2001
Опис:Red Modular Selector Switch
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFA611203R2001
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SFA611203R2001 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Modular Selector Switch - 2-Pos Maintained - Long handle - Red - Non-illuminated - Chrome plastic - No contact block
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFA611203R2001 Акции1SFA611203R2001 Цена1SFA611203R2001 Индустриска автоматизација
1SFA611203R2001 Компоненти1SFA611203R2001 ИнвентарДобавувач 1SFA611203R2001
Нарачајте 1SFA611203R2001 онлајнПрашање 1SFA611203R20011SFA611203R2001 Слика
{{слика1SFA611203R2001 PDF1SFA611203R2001 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFA611203R2001Купи 1SFA611203R2001Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7936
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFA611203R1103
1SFA611203R1103

Yellow Modular Selector Switch

1SFA611203R1007
1SFA611203R1007

Grey Modular Selector Switch

1SFA611202R3103
1SFA611202R3103

Yellow Modular Selector Switch

1SFA611202R3001
1SFA611202R3001

Red Modular Selector Switch

1SFA611202R2007
1SFA611202R2007

Grey Modular Selector Switch

1SFA611202R2001
1SFA611202R2001

Red Modular Selector Switch

1SFA611202R1103
1SFA611202R1103

Yellow Modular Selector Switch

1SFA611202R1104
1SFA611202R1104

Blue Modular Selector Switch

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top