1SFA619202R1076 ABB C2SS3-10B-11

1SFA619202R1076
Број на дел:1SFA619202R1076
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA619202R1076
Податоци:1SFA619202R1076
Опис:Black Compact Selector Switch
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFA619202R1076
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SFA619202R1076 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Compact Selector Switch - 2-pos Return C to B - Short handle - Black - Non-illuminated - Black plastic - 1NO+1NC
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFA619202R1076 Акции1SFA619202R1076 Цена1SFA619202R1076 Индустриска автоматизација
1SFA619202R1076 Компоненти1SFA619202R1076 ИнвентарДобавувач 1SFA619202R1076
Нарачајте 1SFA619202R1076 онлајнПрашање 1SFA619202R10761SFA619202R1076 Слика
{{слика1SFA619202R1076 PDF1SFA619202R1076 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFA619202R1076Купи 1SFA619202R1076Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11033
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFA619202R1056
1SFA619202R1056

Black Compact Selector Switch

1SFA619202R1046
1SFA619202R1046

Black Compact Selector Switch

1SFA619202R1026
1SFA619202R1026

Black Compact Selector Switch

1SFA619202R1016
1SFA619202R1016

Black Compact Selector Switch

1SFA619201R3076
1SFA619201R3076

Black Compact Selector Switch

1SFA619201R3056
1SFA619201R3056

Black Compact Selector Switch

1SFA619201R3026
1SFA619201R3026

Black Compact Selector Switch

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top