1SFA619403R6234 ABB CL2-623L

1SFA619403R6234
Број на дел:1SFA619403R6234
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA619403R6234
Податоци:1SFA619403R6234
Опис:Compact Pilot Light Blue
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFA619403R6234
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 1SFA619403R6234 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFA619403R6234 Акции1SFA619403R6234 Цена1SFA619403R6234 Индустриска автоматизација
1SFA619403R6234 Компоненти1SFA619403R6234 ИнвентарДобавувач 1SFA619403R6234
Нарачајте 1SFA619403R6234 онлајнПрашање 1SFA619403R62341SFA619403R6234 Слика
{{слика1SFA619403R6234 PDF1SFA619403R6234 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFA619403R6234Купи 1SFA619403R6234Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 10864
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFA619403R6233
1SFA619403R6233

Compact Pilot Light Yellow

1SFA619403R6232
1SFA619403R6232

Compact Pilot Light Green

1SFA619403R6231
1SFA619403R6231

Compact Pilot Light Red

1SFA611211R1001
1SFA611211R1001

Red Modular Selector Switch

1SFA611210R2001
1SFA611210R2001

Red Modular Selector Switch

1SFA611200R3001
1SFA611200R3001

Red Modular Selector Switch

1SFA616105R4001
1SFA616105R4001

Red Modular Heavy Duty Pushbutton

1SFA611201R3001
1SFA611201R3001

Red Modular Selector Switch

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top