1SFN074203R1000 ABB LY140

1SFN074203R1000
Број на дел:1SFN074203R1000
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFN074203R1000
Податоци:1SFN074203R1000
Опис:LY140 Connecting Strip
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 1SFN074203R1000
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 1SFN074203R1000 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Terminal shorting bar, 3-pole, AF116-AF146
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

1SFN074203R1000 Акции1SFN074203R1000 Цена1SFN074203R1000 Индустриска автоматизација
1SFN074203R1000 Компоненти1SFN074203R1000 ИнвентарДобавувач 1SFN074203R1000
Нарачајте 1SFN074203R1000 онлајнПрашање 1SFN074203R10001SFN074203R1000 Слика
{{слика1SFN074203R1000 PDF1SFN074203R1000 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 1SFN074203R1000Купи 1SFN074203R1000Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 10891
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

1SFN036503R1001
1SFN036503R1001

VM1650H Mechanical Interlock

1SFN035203R1000
1SFN035203R1000

VM205/265 Mechanical Interlock Unit

1SFN034403R1000
1SFN034403R1000

VM140/190 Mechanical Interlock Unit

1SFN030300R1000
1SFN030300R1000

VM19 Mechanical Interlock Unit

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top