2CDL220001R1012 ABB PS2/12

2CDL220001R1012
Број на дел:2CDL220001R1012
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CDL220001R1012
Податоци:2CDL220001R1012
Опис:PS 2/12 Busbar
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 2CDL220001R1012
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 2CDL220001R1012 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

PS 2/12 Busbar
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

2CDL220001R1012 Акции2CDL220001R1012 Цена2CDL220001R1012 Индустриска автоматизација
2CDL220001R1012 Компоненти2CDL220001R1012 ИнвентарДобавувач 2CDL220001R1012
Нарачајте 2CDL220001R1012 онлајнПрашање 2CDL220001R10122CDL220001R1012 Слика
{{слика2CDL220001R1012 PDF2CDL220001R1012 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 2CDL220001R1012Купи 2CDL220001R1012Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 3645
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

2CDL210001R1060
2CDL210001R1060

PS1/60 Busbar Connection bars for S200, S200+DDA200, F200 range

2CDL200003R5003
2CDL200003R5003

SZ-ESK3 S Feeder terminal

2CDA284799R0981
2CDA284799R0981

M204- 0,5A Miniature Circuit Breaker OM

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top