2CKA006310A0139 ABB 6346/12-101-500

2CKA006310A0139
Број на дел:2CKA006310A0139
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CKA006310A0139
Податоци:2CKA006310A0139
Опис:6346/12-101-500 Support frame, 3gang Busch-priOn®
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 2CKA006310A0139
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 2CKA006310A0139 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Support frame for Busch-priOn® for the accommodation and termination of a rotary control element (6341-xxx-101), 1gang control element (6340-xxx-101), 3gang control element (6342-xxx-101), flush-mounted Watchdog (6345-xxx-101), standard top end strip (6348-xxx-101), standard bottom end strip (6349-xxx-101), end strip for IR and top proximity sensor (6350-xxx-101), end strip for display, RTC, IR, and proximity sensor (6351-xxx-101 or 6351/08-xxx-101), and bottom temperature sensor end strip (6352-xxx-101). For contacting with power bus coupler 6120/13. For contacting with power mains coupler 6920/13.
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

2CKA006310A0139 Акции2CKA006310A0139 Цена2CKA006310A0139 Индустриска автоматизација
2CKA006310A0139 Компоненти2CKA006310A0139 ИнвентарДобавувач 2CKA006310A0139
Нарачајте 2CKA006310A0139 онлајнПрашање 2CKA006310A01392CKA006310A0139 Слика
{{слика2CKA006310A0139 PDF2CKA006310A0139 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 2CKA006310A0139Купи 2CKA006310A0139Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 7820
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

2CKA006310A0137
2CKA006310A0137

6346/11-101-500 Support frame, 2gang Busch-priOn®

2CKA006310A0122
2CKA006310A0122

6342-866-101-500 Control element, 3gang Busch-priOn®

2CKA006310A0117
2CKA006310A0117

6341-24G-101-500 Rotary control element, 1gang Busch-priOn®

2CKA006310A0116
2CKA006310A0116

6341-825-101-500 Rotary control element, 1gang Busch-priOn®

2CKA006310A0114
2CKA006310A0114

6341-866-101-500 Rotary control element, 1gang Busch-priOn®

2CKA006310A0109
2CKA006310A0109

6340-24G-101-500 Standard control element, 1gang Busch-priOn®

2CKA006310A0108
2CKA006310A0108

6340-825-101-500 Standard control element, 1gang Busch-priOn®

2CKA006310A0106
2CKA006310A0106

6340-866-101-500 Standard control element, 1gang Busch-priOn®

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top