2CLA222100N1301 ABB N2221 PL

2CLA222100N1301
Број на дел:2CLA222100N1301
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CLA222100N1301
Податоци:2CLA222100N1301
Опис:N2221 PL - Rocker cover KNX without symbol - 2M - Silver
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 2CLA222100N1301
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 2CLA222100N1301 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Color: Silver. Rocker cover without symbol for KNX sensor/actuator. Suitable for codes: RB/U 1.1. Size: 2 modules.
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

2CLA222100N1301 Акции2CLA222100N1301 Цена2CLA222100N1301 Индустриска автоматизација
2CLA222100N1301 Компоненти2CLA222100N1301 ИнвентарДобавувач 2CLA222100N1301
Нарачајте 2CLA222100N1301 онлајнПрашање 2CLA222100N13012CLA222100N1301 Слика
{{слика2CLA222100N1301 PDF2CLA222100N1301 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 2CLA222100N1301Купи 2CLA222100N1301Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9525
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

2CLA222100N1901
2CLA222100N1901

N2221 CV - Rocker cover KNX without symbol - 2M - Champagne

2CLA222100N1101
2CLA222100N1101

N2221 BL - Rocker cover KNX without symbol - 2M - White

2CLA222100N1601
2CLA222100N1601

N2221 AA - Rocker cover KNX without symbol - 2M - Total Anthracite

2CLA212192N1101
2CLA212192N1101

N2121.9R BL - Rocker cover KNX scene symbol - Right - 1M - White

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top