2CSG213645R4011 ABB AMTD-1-R P

2CSG213645R4011
Број на дел:2CSG213645R4011
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-2CSG213645R4011
Податоци:2CSG213645R4011
Опис:AMTD-1-R P Digital Ammeter
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 2CSG213645R4011
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 2CSG213645R4011 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

AMTD-1-R P is a front-panel digital ammeter for ac networks, with programmable relay
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

2CSG213645R4011 Акции2CSG213645R4011 Цена2CSG213645R4011 Индустриска автоматизација
2CSG213645R4011 Компоненти2CSG213645R4011 ИнвентарДобавувач 2CSG213645R4011
Нарачајте 2CSG213645R4011 онлајнПрашање 2CSG213645R40112CSG213645R4011 Слика
{{слика2CSG213645R4011 PDF2CSG213645R4011 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 2CSG213645R4011Купи 2CSG213645R4011Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 6685
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

2CSG213615R4011
2CSG213615R4011

AMTD-1 P Digital Ammeter

2CSG213605R4011
2CSG213605R4011

VLMD P Digital Voltmeter

2CSG163030R4022
2CSG163030R4022

DMTME-I-485-96 Multimeter

2CSG162030R4022
2CSG162030R4022

DMTME-I-485-72 Multimeter

2CSG123389R5011
2CSG123389R5011

SCL-A5-2500/96 Scale for analogue ammeter

2CSG123359R5011
2CSG123359R5011

SCL-A5-1500/96 Scale for analogue ammeter

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top