2TLA019995R0400 ABB JSHD4-2-AD

2TLA019995R0400
Број на дел:2TLA019995R0400
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-2TLA019995R0400
Податоци:2TLA019995R0400
Опис:JSHD4-2 top part (LEDs, front and top buttons) with bottom part AD (M12-8 connector).
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 2TLA019995R0400
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 2TLA019995R0400 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Three-position device. Top part with LEDs, front button and top button. Bottom part with M12-8 connector.
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

2TLA019995R0400 Акции2TLA019995R0400 Цена2TLA019995R0400 Индустриска автоматизација
2TLA019995R0400 Компоненти2TLA019995R0400 ИнвентарДобавувач 2TLA019995R0400
Нарачајте 2TLA019995R0400 онлајнПрашање 2TLA019995R04002TLA019995R0400 Слика
{{слика2TLA019995R0400 PDF2TLA019995R0400 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 2TLA019995R0400Купи 2TLA019995R0400Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 9476
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

2TLA019995R0200
2TLA019995R0200

JSHD4-2 top part (LEDs, front and top buttons) with bottom part AB (Cannon connector).

2TLA019995R0100
2TLA019995R0100

JSHD4-1 top part (no LED, no extra button) with bottom part AC (M12-5 connector).

2TLA019995R0000
2TLA019995R0000

JSHD4-1 top part (no LED, no extra button) with bottom part AA (cable gland and 5 screw connections).

2TLA010099R0000
2TLA010099R0000

Sentry S30A Terminal block

2TLA010070R0400
2TLA010070R0400

Sentry USR22 Safety relay

2TLA010070R0000
2TLA010070R0000

Sentry USR10 Safety relay

2TLA010061R0100
2TLA010061R0100

Sentry TSR20M Safety relay

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top