2TLA022315R3000 ABB M12-CTO1BA

2TLA022315R3000
Број на дел:2TLA022315R3000
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-2TLA022315R3000
Податоци:2TLA022315R3000
Опис:M12-CTO1BA Orion cable
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 2TLA022315R3000
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 2TLA022315R3000 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

Transfer cable, L=0.2 m, 8 x 0.34 mm2 + shield with straight M12-8 male + female connectors. Shield connected to pin 7 (0 V) on male connector. Can be used when connecting an Orion1 Base in auto reset to Tina 10A or Tina 10C.
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

2TLA022315R3000 Акции2TLA022315R3000 Цена2TLA022315R3000 Индустриска автоматизација
2TLA022315R3000 Компоненти2TLA022315R3000 ИнвентарДобавувач 2TLA022315R3000
Нарачајте 2TLA022315R3000 онлајнПрашање 2TLA022315R30002TLA022315R3000 Слика
{{слика2TLA022315R3000 PDF2TLA022315R3000 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 2TLA022315R3000Купи 2TLA022315R3000Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5370
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

2TLA022315R0300
2TLA022315R0300

M12-C02PT62RM Orion cable

2TLA022315R0200
2TLA022315R0200

M12-C02PT6RB Orion cable

2TLA022315R0100
2TLA022315R0100

M12-C02PT2T Orion cable

2TLA022313R8300
2TLA022313R8300

Orion Shield-K120 Lens Shield

2TLA022313R8200
2TLA022313R8200

Orion Shield-K090 Lens Shield

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top