4TBA831796C0100
Број на дел:4TBA831796C0100
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-4TBA831796C0100
Податоци:4TBA831796C0100
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 4TBA831796C0100
Бренд ABB
Животен циклус Активен

ABB 4TBA831796C0100 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

4TBA831796C0100 Акции4TBA831796C0100 Цена4TBA831796C0100 Индустриска автоматизација
4TBA831796C0100 Компоненти4TBA831796C0100 ИнвентарДобавувач 4TBA831796C0100
Нарачајте 4TBA831796C0100 онлајнПрашање 4TBA831796C01004TBA831796C0100 Слика
{{слика4TBA831796C0100 PDF4TBA831796C0100 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 4TBA831796C0100Купи 4TBA831796C0100Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 8168
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

4TBA831795C0100
4TBA831795C0100

ARIA 108 COVER PL FOR IND MOD COVER PL

4TBA831793C0100
4TBA831793C0100

ARIA 75 COVER PLATE FOR IND MOD COVER PL

4TBA831792C0100
4TBA831792C0100

ARIA 64 COVER PLATE FOR IND MOD COVER PL

4TBA831790C0100
4TBA831790C0100

ARIA 43 COVER PLATE FOR IND MOD COVER PL

4TBA831652C0100
4TBA831652C0100

ARIA HINGE PIN ARIA 43-54-64

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top