4TBO856041C0100 ABB AP31DE

4TBO856041C0100
Број на дел:4TBO856041C0100
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-4TBO856041C0100
Податоци:4TBO856041C0100
Опис:APO 31 DEPTH EXT.-FRAME RAL7035
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 4TBO856041C0100
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 4TBO856041C0100 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

APO iso-distributors. AER3 Elevation frame 300x185x35 Glass fibre reinforced polyamide PA6,RAL7035
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

4TBO856041C0100 Акции4TBO856041C0100 Цена4TBO856041C0100 Индустриска автоматизација
4TBO856041C0100 Компоненти4TBO856041C0100 ИнвентарДобавувач 4TBO856041C0100
Нарачајте 4TBO856041C0100 онлајнПрашање 4TBO856041C01004TBO856041C0100 Слика
{{слика4TBO856041C0100 PDF4TBO856041C0100 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 4TBO856041C0100Купи 4TBO856041C0100Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 11817
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

4TBO856040C0100
4TBO856040C0100

APO 1 DEPTH EXT.-FRAME RAL7035

4TBO856039C0100
4TBO856039C0100

APO 11 COVER (HINGED TRANSP.) RAL7035

4TBO856038C0100
4TBO856038C0100

APO 61 COVER (HINGED TRANSP.) RAL7035

4TBO856037C0100
4TBO856037C0100

APO 51 COVER (HINGED TRANSP.) RAL7035

4TBO856036C0100
4TBO856036C0100

APO 71 COVER (HINGED TRANSP.) RAL7035

4TBO856035C0100
4TBO856035C0100

APO 41 COVER (HINGED TRANSP.) RAL7035

4TBO856034C0100
4TBO856034C0100

APO 31 COVER (HINGED TRANSP.) RAL7035

4TBO856033C0100
4TBO856033C0100

APO 12 COVER (GREY) RAL7035

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top