4TBP833594C0100 ABB PS530D63

4TBP833594C0100
Број на дел:4TBP833594C0100
Бренд:ABB
PLCDigi NO:PLC-4TBP833594C0100
Податоци:4TBP833594C0100
Опис:PS530D63 POLYSAFE DEPTH-EXTEN. IP65 1250X750X320
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 4TBP833594C0100
Бренд ABB
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

ABB 4TBP833594C0100 технички спецификации, атрибути, параметри.

содржина

PolySafe-greater depth. PSSE530 Extension 1250x750x320 for cabinet depth 320mm to 640 mmIP65
 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

4TBP833594C0100 Акции4TBP833594C0100 Цена4TBP833594C0100 Индустриска автоматизација
4TBP833594C0100 Компоненти4TBP833594C0100 ИнвентарДобавувач 4TBP833594C0100
Нарачајте 4TBP833594C0100 онлајнПрашање 4TBP833594C01004TBP833594C0100 Слика
{{слика4TBP833594C0100 PDF4TBP833594C0100 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 4TBP833594C0100Купи 4TBP833594C0100Производител ABB
ДостапноВнатрешна залиха • 5916
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

4TBP833593C0100
4TBP833593C0100

POLYSAFE DEPTH-EXTEN. IP65 1000X1250X320

4TBP833592C0100
4TBP833592C0100

POLYSAFE DEPTH-EXTEN. IP65 1000X1000X320

4TBP833591C0100
4TBP833591C0100

PS430D63 POLYSAFE DEPTH-EXTEN. IP65 1000X750X320

4TBP833590C0100
4TBP833590C0100

PS420D63 POLYSAFE DEPTH-EXTEN. IP65 1000X500X320

4TBP833588C0100
4TBP833588C0100

PS340D63 PolySafe depth-exten. IP65 750x1000x320

4TBP833587C0100
4TBP833587C0100

PS330D63 POLYSAFE DEPTH-EXTEN. IP65 750X750X320

4TBP833586C0100
4TBP833586C0100

PS320D63 POLYSAFE DEPTH-EXTEN. IP65 750X500X320

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top