3KA7124-3BD02 Siemens

3KA7124-3BD02
Број на дел:3KA7124-3BD02
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KA7124-3BD02
Податоци:3KA7124-3BD02
Опис:Change-over switch 3x 315 A over- lap-WI
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3KA7124-3BD02
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3KA7124-3BD02 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3KA7124-3BD02 Акции3KA7124-3BD02 Цена3KA7124-3BD02 Индустриска автоматизација
3KA7124-3BD02 Компоненти3KA7124-3BD02 ИнвентарДобавувач 3KA7124-3BD02
Нарачајте 3KA7124-3BD02 онлајнПрашање 3KA7124-3BD023KA7124-3BD02 Слика
{{слика3KA7124-3BD02 PDF3KA7124-3BD02 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3KA7124-3BD02Купи 3KA7124-3BD02Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 7017
$2107.79
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3KA7124-4BD00
3KA7124-4BD00

Change-over switch 4x 315 A over- lap-WI

3KA7124-4BD01
3KA7124-4BD01

Change-over switch 4x 315 A over- lap-WI

3KA7124-4BD02
3KA7124-4BD02

Change-over switch 4x 315 A over- lap-WI

3KA7131-3AA00
3KA7131-3AA00

SECTION 3x 315A SANS COMM

3KA7131-3AD00
3KA7131-3AD00

SEZ. motor. 3KA71 3x 315 A

3KA7131-3BD00
3KA7131-3BD00

Change-over switch 3x 315 A over- lap-WI

3KA7131-3BD01
3KA7131-3BD01

Change-over switch 3x 315 A over- lap-WI

3KA7131-3CD00
3KA7131-3CD00

Change-over switch 3x 315 A over- lap-WI

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top