3KA7141-3AA00
Број на дел:3KA7141-3AA00
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KA7141-3AA00
Податоци:3KA7141-3AA00
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3KA7141-3AA00
Бренд Siemens
Животен циклус Активен

Siemens 3KA7141-3AA00 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3KA7141-3AA00 Акции3KA7141-3AA00 Цена3KA7141-3AA00 Индустриска автоматизација
3KA7141-3AA00 Компоненти3KA7141-3AA00 ИнвентарДобавувач 3KA7141-3AA00
Нарачајте 3KA7141-3AA00 онлајнПрашање 3KA7141-3AA003KA7141-3AA00 Слика
{{слика3KA7141-3AA00 PDF3KA7141-3AA00 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3KA7141-3AA00Купи 3KA7141-3AA00Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 9855
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3KA7141-3AD00
3KA7141-3AD00

SECTION 3x 630 A COMMANDE MOT

3KA7141-3AE00
3KA7141-3AE00

Switch disconnector 3 x 630 A with shunt RE

3KA7141-3AE01
3KA7141-3AE01

Switch disconnector 3 x 630 A with shunt RE

3KA7141-3AE03
3KA7141-3AE03

Switch disconnector 3 x 630 A with shunt RE

3KA7141-3AE04
3KA7141-3AE04

Switch disconnector 3 x 630 A

3KA7141-3BD00
3KA7141-3BD00

Change-over switch 3 x 630 A over- lap-WI

3KA7141-3BD01
3KA7141-3BD01

Change-over switch 3 x 630 A

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top