3KA7185-4AA03 Siemens

3KA7185-4AA03
Број на дел:3KA7185-4AA03
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KA7185-4AA03
Податоци:3KA7185-4AA03
Опис:Switch disconnector 4x 2000 A W /O HANDLE
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3KA7185-4AA03
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3KA7185-4AA03 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3KA7185-4AA03 Акции3KA7185-4AA03 Цена3KA7185-4AA03 Индустриска автоматизација
3KA7185-4AA03 Компоненти3KA7185-4AA03 ИнвентарДобавувач 3KA7185-4AA03
Нарачајте 3KA7185-4AA03 онлајнПрашање 3KA7185-4AA033KA7185-4AA03 Слика
{{слика3KA7185-4AA03 PDF3KA7185-4AA03 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3KA7185-4AA03Купи 3KA7185-4AA03Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 8929
$7025.67
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3KA7185-4AA51
3KA7185-4AA51

Switch disconnector 4x 2000 A W /O HANDLE

3KA7185-4AA52
3KA7185-4AA52

Switch disconnector 4x 2000 A W /O HANDLE

3KA7186-3AA01
3KA7186-3AA01

Switch disconnector 3x 2500 A W /O HANDLE

3KA7186-3AA02
3KA7186-3AA02

Switch disconnector 3x 2500 A W /O HANDLE

3KA7186-3AA03
3KA7186-3AA03

Switch disconnector 3x 2500 A W /O HANDLE

3KA7186-3AA52
3KA7186-3AA52

Switch disconnector 3x 2500 A W /O HANDLE

3KA7186-4AA01
3KA7186-4AA01

Switch disconnector 4x 2500 A W /O HANDLE

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top