3KC9834-7
Број на дел:3KC9834-7
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KC9834-7
Податоци:3KC9834-7
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3KC9834-7
Бренд Siemens
Животен циклус Активен

Siemens 3KC9834-7 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3KC9834-7 Акции3KC9834-7 Цена3KC9834-7 Индустриска автоматизација
3KC9834-7 Компоненти3KC9834-7 ИнвентарДобавувач 3KC9834-7
Нарачајте 3KC9834-7 онлајнПрашање 3KC9834-73KC9834-7 Слика
{{слика3KC9834-7 PDF3KC9834-7 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3KC9834-7Купи 3KC9834-7Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 10611
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3KD1630-2ME10-0
3KD1630-2ME10-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 3-pole Front operating mechanism left Basic unit without handle Box terminal

3KD1630-2ME20-0
3KD1630-2ME20-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 3-pole Front operating mechanism center Basic unit without handle Box terminal

3KD1632-2ME10-0
3KD1632-2ME10-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 3-pole Front operating mechanism left Complete unit with direct operating mechanism gray Box terminal

3KD1634-2ME10-0
3KD1634-2ME10-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 3-pole Lateral operating mechanism left Basic unit without handle Box terminal

3KD1634-2ME40-0
3KD1634-2ME40-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 3-pole Lateral operating mechanism right Basic unit without handle Box terminal

3KD1640-2ME10-0
3KD1640-2ME10-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 4-pole Front operating mechanism left Basic unit without handle Box terminal

3KD1640-2ME20-0
3KD1640-2ME20-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 4-pole Front operating mechanism center Basic unit without handle Box terminal

3KD1642-2ME10-0
3KD1642-2ME10-0

Switch disconnector 16A, Size 1, 4-pole Front operating mechanism left Complete unit with direct operating mechanism gray Box terminal

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top