3KL7111-4AA00 Siemens

3KL7111-4AA00
Број на дел:3KL7111-4AA00
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KL7111-4AA00
Податоци:3KL7111-4AA00
Опис:SECTION FUS-NH 4x 32A SANS COMM
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3KL7111-4AA00
Бренд Siemens
Животен циклус Активен

Siemens 3KL7111-4AA00 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3KL7111-4AA00 Акции3KL7111-4AA00 Цена3KL7111-4AA00 Индустриска автоматизација
3KL7111-4AA00 Компоненти3KL7111-4AA00 ИнвентарДобавувач 3KL7111-4AA00
Нарачајте 3KL7111-4AA00 онлајнПрашање 3KL7111-4AA003KL7111-4AA00 Слика
{{слика3KL7111-4AA00 PDF3KL7111-4AA00 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3KL7111-4AA00Купи 3KL7111-4AA00Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 6405
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3KL7111-4BA00
3KL7111-4BA00

SECTION FUS-NFC 4x 32A SANS COMM

3KL7111-4CA00
3KL7111-4CA00

Switch disconnector with fuses 4x 32A WI

3KL7112-3CA00
3KL7112-3CA00

Switch disconnector with fuses 3x 45A WI

3KL7112-4AA00
3KL7112-4AA00

SECTION FUS-NH 4x 45A SANS COMM

3KL7112-4BA00
3KL7112-4BA00

SECTION FUS-NFC 4x 45A SANS COMM

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top