3KL7184-3AA02 Siemens

3KL7184-3AA02
Број на дел:3KL7184-3AA02
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3KL7184-3AA02
Податоци:3KL7184-3AA02
Опис:Switch disconnector with fuses 3 x 1250 A
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3KL7184-3AA02
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3KL7184-3AA02 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3KL7184-3AA02 Акции3KL7184-3AA02 Цена3KL7184-3AA02 Индустриска автоматизација
3KL7184-3AA02 Компоненти3KL7184-3AA02 ИнвентарДобавувач 3KL7184-3AA02
Нарачајте 3KL7184-3AA02 онлајнПрашање 3KL7184-3AA023KL7184-3AA02 Слика
{{слика3KL7184-3AA02 PDF3KL7184-3AA02 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3KL7184-3AA02Купи 3KL7184-3AA02Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 8068
$2937.48
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3KL7184-3AA03
3KL7184-3AA03

Switch disconnector with fuses 3 x 1250 A

3KL7184-3AA51
3KL7184-3AA51

Switch disconnector with fuses 3 x 1250 A

3KL7184-3AA52
3KL7184-3AA52

Switch disconnector with fuses 3 x 1250 A

3KL7184-3CA01
3KL7184-3CA01

Switch disconnector with fuses 3 x 1250 A

3KL7184-3CA03
3KL7184-3CA03

Switch disconnector with fuses 3 x 1250 A

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top