3NJ6234-1AA00-0AA0
Број на дел:3NJ6234-1AA00-0AA0
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NJ6234-1AA00-0AA0
Податоци:3NJ6234-1AA00-0AA0
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3NJ6234-1AA00-0AA0
Бренд Siemens
Животен циклус Активен

Siemens 3NJ6234-1AA00-0AA0 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3NJ6234-1AA00-0AA0 Акции3NJ6234-1AA00-0AA0 Цена3NJ6234-1AA00-0AA0 Индустриска автоматизација
3NJ6234-1AA00-0AA0 Компоненти3NJ6234-1AA00-0AA0 ИнвентарДобавувач 3NJ6234-1AA00-0AA0
Нарачајте 3NJ6234-1AA00-0AA0 онлајнПрашање 3NJ6234-1AA00-0AA03NJ6234-1AA00-0AA0 Слика
{{слика3NJ6234-1AA00-0AA0 PDF3NJ6234-1AA00-0AA0 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3NJ6234-1AA00-0AA0Купи 3NJ6234-1AA00-0AA0Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 9583
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top