3NW4440-1HG Siemens

3NW4440-1HG
Број на дел:3NW4440-1HG
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NW4440-1HG
Податоци:3NW4440-1HG
Опис:Class J fuse link 200 A 600 V quick-response, respect national installation rules!
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3NW4440-1HG
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3NW4440-1HG технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3NW4440-1HG Акции3NW4440-1HG Цена3NW4440-1HG Индустриска автоматизација
3NW4440-1HG Компоненти3NW4440-1HG ИнвентарДобавувач 3NW4440-1HG
Нарачајте 3NW4440-1HG онлајнПрашање 3NW4440-1HG3NW4440-1HG Слика
{{слика3NW4440-1HG PDF3NW4440-1HG Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3NW4440-1HGКупи 3NW4440-1HGПроизводител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 7343
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3NW4440-2HG
3NW4440-2HG

Class J fuse link 200 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4544-1HG
3NW4544-1HG

Class J fuse link 250 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

3NW4544-2HG
3NW4544-2HG

Class J fuse link 250 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4550-1HG
3NW4550-1HG

Class J fuse link 300 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

3NW4550-2HG
3NW4550-2HG

Class J fuse link 300 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4554-1HG
3NW4554-1HG

Class J fuse link 350 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

3NW4554-2HG
3NW4554-2HG

Class J fuse link 350 A 600 V time-lag, respect national installation rules!

3NW4560-1HG
3NW4560-1HG

Class J fuse link 400 A 600 V quick-response, respect national installation rules!

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top