3RW5076-2TB14 Siemens

3RW5076-2TB14
Број на дел:3RW5076-2TB14
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RW5076-2TB14
Податоци:3RW5076-2TB14
Опис:SIRIUS soft starter 200-480 V 470 A, 110-250 V AC Spring-loaded terminals Thermistor input
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3RW5076-2TB14
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3RW5076-2TB14 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3RW5076-2TB14 Акции3RW5076-2TB14 Цена3RW5076-2TB14 Индустриска автоматизација
3RW5076-2TB14 Компоненти3RW5076-2TB14 ИнвентарДобавувач 3RW5076-2TB14
Нарачајте 3RW5076-2TB14 онлајнПрашање 3RW5076-2TB143RW5076-2TB14 Слика
{{слика3RW5076-2TB14 PDF3RW5076-2TB14 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3RW5076-2TB14Купи 3RW5076-2TB14Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 5939
$3053.44
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3RW5076-2TB05
3RW5076-2TB05

SIRIUS soft starter 200-600 V 470 A, 24 V AC/DC Spring-loaded terminals Thermistor input

3RW5076-2TB04
3RW5076-2TB04

SIRIUS soft starter 200-480 V 470 A, 24 V AC/DC Spring-loaded terminals Thermistor input

3RW5076-2AB15
3RW5076-2AB15

SIRIUS soft starter 200-600 V 470 A, 110-250 V AC Spring-loaded terminals Analog output

3RW5076-2AB14
3RW5076-2AB14

SIRIUS soft starter 200-480 V 470 A, 110-250 V AC Spring-loaded terminals Analog output

3RW5076-2AB05
3RW5076-2AB05

SIRIUS soft starter 200-600 V 470 A, 24 V AC/DC Spring-loaded terminals Analog output

3RW5076-2AB04
3RW5076-2AB04

SIRIUS soft starter 200-480 V 470 A, 24 V AC/DC Spring-loaded terminals Analog output

3RW5075-6TB15
3RW5075-6TB15

SIRIUS soft starter 200-600 V 370 A, 110-250 V AC Screw terminals Thermistor input

3RW5075-6TB14
3RW5075-6TB14

SIRIUS soft starter 200-480 V 370 A, 110-250 V AC Screw terminals Thermistor input

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top