3RW5224-1AC15 Siemens

3RW5224-1AC15
Број на дел:3RW5224-1AC15
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3RW5224-1AC15
Податоци:3RW5224-1AC15
Опис:SIRIUS soft starter 200-600 V 47 A, 110-250 V AC Screw terminals Analog output
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3RW5224-1AC15
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 3RW5224-1AC15 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3RW5224-1AC15 Акции3RW5224-1AC15 Цена3RW5224-1AC15 Индустриска автоматизација
3RW5224-1AC15 Компоненти3RW5224-1AC15 ИнвентарДобавувач 3RW5224-1AC15
Нарачајте 3RW5224-1AC15 онлајнПрашање 3RW5224-1AC153RW5224-1AC15 Слика
{{слика3RW5224-1AC15 PDF3RW5224-1AC15 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3RW5224-1AC15Купи 3RW5224-1AC15Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 5292
$1362.11
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

3RW5224-1TC04
3RW5224-1TC04

SIRIUS soft starter 200-480 V 47 A, 24 V AC/DC Screw terminals Thermistor input

3RW5224-1TC05
3RW5224-1TC05

SIRIUS soft starter 200-600 V 47 A, 24 V AC/DC Screw terminals Thermistor input

3RW5224-1TC14
3RW5224-1TC14

SIRIUS soft starter 200-480 V 47 A, 110-250 V AC Screw terminals Thermistor input

3RW5224-1TC15
3RW5224-1TC15

SIRIUS soft starter 200-600 V 47 A, 110-250 V AC Screw terminals Thermistor input

3RW5224-3AC04
3RW5224-3AC04

SIRIUS soft starter 200-480 V 47 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Analog output

3RW5224-3AC05
3RW5224-3AC05

SIRIUS soft starter 200-600 V 47 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Analog output

3RW5224-3AC14
3RW5224-3AC14

SIRIUS soft starter 200-480 V 47 A, 110-250 V AC spring-type terminals Analog output

3RW5224-3TC04
3RW5224-3TC04

SIRIUS soft starter 200-480 V 47 A, 24 V AC/DC spring-type terminals Thermistor input

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top