3VL9300-8CA40
Број на дел:3VL9300-8CA40
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3VL9300-8CA40
Податоци:3VL9300-8CA40
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3VL9300-8CA40
Бренд Siemens
Животен циклус Активен

Siemens 3VL9300-8CA40 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3VL9300-8CA40 Акции3VL9300-8CA40 Цена3VL9300-8CA40 Индустриска автоматизација
3VL9300-8CA40 Компоненти3VL9300-8CA40 ИнвентарДобавувач 3VL9300-8CA40
Нарачајте 3VL9300-8CA40 онлајнПрашање 3VL9300-8CA403VL9300-8CA40 Слика
{{слика3VL9300-8CA40 PDF3VL9300-8CA40 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3VL9300-8CA40Купи 3VL9300-8CA40Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 5488
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

4AC3740-0
4AC3740-0

Safety transformer, 40VA Primary 230 V AC, 50Hz, secondary 2x12 V/24 V AC With PTC fuse, 5 MW++

5SL4210-8
5SL4210-8

Miniature circuit breaker 400 V 10kA, 2-pole, D, 10 A

5SL4363-7
5SL4363-7

Miniature circuit breaker 400 V 10kA, 3-pole, C, 63 A

5SL6125-7BB
5SL6125-7BB

Miniature circuit breaker 230/400 V 6kA, 1-pole C, 25A Version Italy

5SM2627-6
5SM2627-6

RC unit for 5SP4, 2-pole, type A, In: 100 A, 300 mA, Un AC: 230 V

5SM2627-8
5SM2627-8

RC unit for 5SP4, 2-pole, type A, selective, In: 100 A, 300 mA, Un AC: 230 V

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top