5SV1616-0KK10 Siemens

5SV1616-0KK10
Број на дел:5SV1616-0KK10
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-5SV1616-0KK10
Податоци:5SV1616-0KK10
Опис:RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA B10
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 5SV1616-0KK10
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 5SV1616-0KK10 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

5SV1616-0KK10 Акции5SV1616-0KK10 Цена5SV1616-0KK10 Индустриска автоматизација
5SV1616-0KK10 Компоненти5SV1616-0KK10 ИнвентарДобавувач 5SV1616-0KK10
Нарачајте 5SV1616-0KK10 онлајнПрашање 5SV1616-0KK105SV1616-0KK10 Слика
{{слика5SV1616-0KK10 PDF5SV1616-0KK10 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 5SV1616-0KK10Купи 5SV1616-0KK10Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 5272
$111.30
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

5SV1616-0KK13
5SV1616-0KK13

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA B13

5SV1616-0KK16
5SV1616-0KK16

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA B16

5SV1616-1KK02
5SV1616-1KK02

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA C2

5SV1616-1KK04
5SV1616-1KK04

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA C4

5SV1616-1KK06
5SV1616-1KK06

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA C6

5SV1616-1KK10
5SV1616-1KK10

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA C10

5SV1616-1KK13
5SV1616-1KK13

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA C13

5SV1616-1KK16
5SV1616-1KK16

RCBO compact 1P+N 6 kA type AC 300 mA C16

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top