5WG1258-2DB61 Siemens

5WG1258-2DB61
Број на дел:5WG1258-2DB61
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-5WG1258-2DB61
Податоци:5WG1258-2DB61
Опис:UP 258D61 - Presence Detector WIDE DualTech with temperature measurement
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 5WG1258-2DB61
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 5WG1258-2DB61 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

5WG1258-2DB61 Акции5WG1258-2DB61 Цена5WG1258-2DB61 Индустриска автоматизација
5WG1258-2DB61 Компоненти5WG1258-2DB61 ИнвентарДобавувач 5WG1258-2DB61
Нарачајте 5WG1258-2DB61 онлајнПрашање 5WG1258-2DB615WG1258-2DB61 Слика
{{слика5WG1258-2DB61 PDF5WG1258-2DB61 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 5WG1258-2DB61Купи 5WG1258-2DB61Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 5811
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

5WG1258-2DB51
5WG1258-2DB51

UP 258D51 - Presence Detector WIDE multi with temperature, humidity and CO2 measurement

5WG1258-2DB41
5WG1258-2DB41

UP 258D41 - Presence Detector WIDE pro with temperature and relative humidity measurement

5WG1258-2DB31
5WG1258-2DB31

UP 258D31 - Presence Detector WIDE with temperature measurement

5WG1148-1AB23
5WG1148-1AB23

N 148/23 - IP Interface Secure

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top