6SL3220-2YE20-1UP0
Број на дел:6SL3220-2YE20-1UP0
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-6SL3220-2YE20-1UP0
Податоци:6SL3220-2YE20-1UP0
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 6SL3220-2YE20-1UP0
Бренд Siemens
Животен циклус Активен

Siemens 6SL3220-2YE20-1UP0 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

6SL3220-2YE20-1UP0 Акции6SL3220-2YE20-1UP0 Цена6SL3220-2YE20-1UP0 Индустриска автоматизација
6SL3220-2YE20-1UP0 Компоненти6SL3220-2YE20-1UP0 ИнвентарДобавувач 6SL3220-2YE20-1UP0
Нарачајте 6SL3220-2YE20-1UP0 онлајнПрашање 6SL3220-2YE20-1UP06SL3220-2YE20-1UP0 Слика
{{слика6SL3220-2YE20-1UP0 PDF6SL3220-2YE20-1UP0 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 6SL3220-2YE20-1UP0Купи 6SL3220-2YE20-1UP0Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 10971
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

6SL3220-2YE20-1UB0
6SL3220-2YE20-1UB0

SINAMICS G120X Rated power: 4 kW At 110% 60s, 100% 240 s Unfiltered 380-480 V 3 AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSB Degree of protection IP20 / UL open type painting 3C2 w

6SL3220-2YE20-1AP0
6SL3220-2YE20-1AP0

SINAMICS G120X Rated power: 4 kW At 110% 60s, 100% 240 s Radio interference suppression filter for category C2 380-480 V 3 AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSB Degree of pr

6SL3220-2YE20-1AF0
6SL3220-2YE20-1AF0

SINAMICS G120X Rated power: 4 kW At 110% 60s, 100% 240 s Radio interference suppression filter for category C2 380-480 V 3 AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSB Degree of pr

6SL3220-2YE20-1AB0
6SL3220-2YE20-1AB0

SINAMICS G120X Rated power: 4 kW At 110% 60s, 100% 240 s Radio interference suppression filter for category C2 380-480 V 3 AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSB Degree of pr

6SL3220-2YE18-1UP0
6SL3220-2YE18-1UP0

SINAMICS G120X Rated power: 3 kW At 110% 60s, 100% 240 s Unfiltered 380-480 V 3 AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSA Degree of protection IP20 / UL open type painting 3C2 w

6SL3220-2YE18-1UF0
6SL3220-2YE18-1UF0

SINAMICS G120X Rated power: 3 kW At 110% 60s, 100% 240 s Unfiltered 380-480 V 3 AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSA Degree of protection IP20 / UL open type painting 3C2 w

6SL3220-2YE18-1UB0
6SL3220-2YE18-1UB0

SINAMICS G120X Rated power: 3 kW At 110% 60s, 100% 240 s Unfiltered 380-480 V 3 AC +10/-20% 47-63 Hz Ambient temperature -20 to +45 °C Size: FSA Degree of protection IP20 / UL open type painting 3C2 w

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top