7KT1280-5MA02 Siemens

7KT1280-5MA02
Број на дел:7KT1280-5MA02
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-7KT1280-5MA02
Податоци:7KT1280-5MA02
Опис:SEM3 Split Core CT 250:01 - 100 mA Secondary Output Current
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 7KT1280-5MA02
Бренд Siemens
Животен циклус Активен
метод на монтирање Surface mounting
влезна фреквенција 240 Pixel
форма на бранови на батеријата 240 Pixel
фреквенција при работа на батеријата 240 Pixel
типично време на полнење 240 Pixel
боја 240 Pixel

Siemens 7KT1280-5MA02 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

7KT1280-5MA02 Акции7KT1280-5MA02 Цена7KT1280-5MA02 Индустриска автоматизација
7KT1280-5MA02 Компоненти7KT1280-5MA02 ИнвентарДобавувач 7KT1280-5MA02
Нарачајте 7KT1280-5MA02 онлајнПрашање 7KT1280-5MA027KT1280-5MA02 Слика
{{слика7KT1280-5MA02 PDF7KT1280-5MA02 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 7KT1280-5MA02Купи 7KT1280-5MA02Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 6567
$237.79
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не

Карактеристики производи

7KT1280-5MA03
7KT1280-5MA03

SEM3 Split Core CT 400:01 - 100 mA Secondary Output Current

7KT1280-5MA04
7KT1280-5MA04

SEM3 Split Core CT 600:01 - 100 mA Secondary Output Current

7KT1280-5MA05
7KT1280-5MA05

SEM3 Split Core CT 800:01 - 100 mA Secondary Output Current

7KT1280-5MA06
7KT1280-5MA06

SEM3 Split Core CT 1200:01 - 100 mA Secondary Output Current

7KT1280-5MA07
7KT1280-5MA07

SEM3 Split Core CT 1600:01 - 100 mA Secondary Output Current

7KT1280-5MA08
7KT1280-5MA08

SEM3 Split Core CT 2000:01 - 100 mA Secondary Output Current

7LF4501-5
7LF4501-5

weekly time switch, mini dig. 230V AC, 1 channel, 1MW

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top