3NJ6233-1AB03-0CL4
Број на дел:3NJ6233-1AB03-0CL4
Бренд:Siemens
PLCDigi NO:PLC-3NJ6233-1AB03-0CL4
Податоци:3NJ6233-1AB03-0CL4
Опис:
Испорака:Во светот од страна на DHL и UPS-от
Гаранција:12 месеци
Тип на враќање:Стандарден

Спецификации

Број на дел 3NJ6233-1AB03-0CL4
Бренд Siemens
Животен циклус Активен

Siemens 3NJ6233-1AB03-0CL4 технички спецификации, атрибути, параметри.

 1. Купување

  За да го подобрите вашето искуство и удобност за купување, можете да се регистрирате пред да купите.

 2. Начини на плаќање

  За ваша погодност, прифаќаме повеќе начини на плаќање во УСД, вклучувајќи PayPal, кредитна картичка и жичен трансфер.

 3. Барање за понуди

  Се препорачува да побарате понуди за да ги добиете најновите цени и залихи за делот.
  Нашата продажба ќе одговори на вашето барање преку е-пошта во рок од 24 часа.

 4. Важна забелешка

  1. Ќе добиете е-пошта со информации за нарачката во вашето сандаче. (Ве молиме не заборавајте да ја проверите папката со спам ако не сте слушнале од нас).
  2. Бидејќи залихите и цените може да флуктуираат до одреден степен, менаџерот за продажба повторно ќе ја потврди нарачката и ќе ве извести дали има некакви ажурирања.

 1. Трошоци за испорака

  Испораката започнува од 40 долари, но некои земји ќе надминат 40 долари. На пример (Јужна Африка, Бразил, Индија, Пакистан, Израел, итн.)
  Основниот товар (за пакет ≤0,5 кг или соодветен волумен) зависи од временската зона и земјата.

 2. метод на испорака

  Во моментов, нашите производи се испорачуваат преку DHL, FedEx, SF и UPS.

 3. Време на испорака

  Откако ќе се испрати стоката, проценетото време за испорака зависи од методите за испорака што сте ги избрале:

  FedEx International, 5-7 работни дена.
  Следниве се некои заеднички земји логистичко време.

  Регионот Земја Логистичко време (ден)
  Америка Соединети Држави 5
  Бразил 7
  Европа Германија 5
  Обединето Кралство 4
  Италија 5
  Океанија Австралија 6
  Нов Зеланд 7
  Азија Индија 6
  Јапонија 7
  среден Исток Израел 6

Поврзани клучни зборови

3NJ6233-1AB03-0CL4 Акции3NJ6233-1AB03-0CL4 Цена3NJ6233-1AB03-0CL4 Индустриска автоматизација
3NJ6233-1AB03-0CL4 Компоненти3NJ6233-1AB03-0CL4 ИнвентарДобавувач 3NJ6233-1AB03-0CL4
Нарачајте 3NJ6233-1AB03-0CL4 онлајнПрашање 3NJ6233-1AB03-0CL43NJ6233-1AB03-0CL4 Слика
{{слика3NJ6233-1AB03-0CL4 PDF3NJ6233-1AB03-0CL4 Лист со податоци
Преземете го листот со податоци 3NJ6233-1AB03-0CL4Купи 3NJ6233-1AB03-0CL4Производител Siemens
ДостапноВнатрешна залиха • 8165
Дали ви треба понуда по е-пошта или дополнителни информации?
Контактирајте не
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top